Yorumlar

Kurumsal şirketimize ilişkin uyum, kurumsal yapılandırma, ihale süreçlerimiz, fikri ve sınai mülkiyet haklarımız gibi birçok konuda ALKAN Hukuk Bürosu ile çalışıyoruz. Şu ana değin hukuki işlerimizin tamamında kusursuz bir hizmet aldığımızı açık yüreklilikle belirtebilirim.

Arif TUNA

Ahmet Bey’den iki farklı hukuki iş için yardım aldım. Hem bir yakınımın ikamet izni alması ve ikamet izni yoluyla Türk vatandaşlığı kazanmasında hem de kendi adıma mavi kart işlemleri için Şerife Hanım’la birlikte son derece ilgiyle yardımcı oldular. Bu yorum vesilesiyle kendilerine bir kez daha teşekkür ederim.

Ayşe Ceren KASAPOĞLU

Kiracımın tahliyesi için hukuki yardım aldığım Ahmet Bey, süreç boyunca beni içtenlikle dinledi ve taleplerim doğrultusunda çok titiz bir çalışma sağladı sağ olsun. Hem kiracı tahliyesi işlemlerinde hem de birikmiş kira alacaklarım için icra takibi sürecinde çok yardımcı oldular. Hakikaten işinde çok başarılı bir avukat olduğunu ve benzer durumda bulunup, avukat yardımına gerek duyanların gönül rahatlığıyla yardım alabileceğini içtenlikle ifade edebilirim.

Melek ÖZDİKMEN

Çekişmeli boşanma davasının üzün sürmesi ve taleplerin birçoğunun elde edilmeme ihtimali nedeniyle çekişmeli boşanma davalarından çekiniyordum. Bu nedenle, boşanma davalarında deneyimli ve işinde başarılı bir avukat arayışındaydım ve bir dostumun tavsiyesi üzerine Ahmet Bey’den randevu aldım. Eski eşimle yaşadığımız velayet, mal paylaşımı ve nafaka konularında anlaşmazlıkların lehime çözümlenmesi ve davanın kısa sürede tamamlanmasını sağladığı için müteşekkirim.

Reha İLERİ

Yurt dışı menşeili şirketimizin Türkiye’deki özel sermaye teşebbüsleri ve şirket kurma süreci için kurumsal bir hukuk bürosu arıyorken Ahmet Bey ve Şerife Hanım’la tanıştık. Gerek Türkiye’de şirket kurma süreci, gerekse şirketimizin KVKK uyumu, vergi ve SGK işlemlerinde her türlü hukuki işimizi özenle yerine getirdiler.

Leyla HOCAOĞLU

Hız sınırını ihlal eden ve alkollü bir şekilde araç kullanan bir sürücünün neden olduğu kazada köprücük kemiğimi ve bilek kemiğimi kırdım. Ayrıca, aracım çok ciddi hasar gördü. Karşı tarafın suçlu olduğunu ve maruz kaldığım haksız eylem sebebiyle hak ettiğim tazminatı almamda büyük katkısı var. İtiraf etmem gerekir ki, hakkımı elde edeceğime ve karşı tarafın hak ettiği cezayı alacağına hiçbir inancım yokken, Ahmet Bey sayesinde tazminatımı eksiksiz aldım.

Yiğit Can TUĞCU

İş yerimde çalışma arkadaşlarım ve patronum tarafından çok ağır şekilde darp edildiğim için hem işverenimden hem de beni darp eden çalışma arkadaşlarımdan şikayetçi olmuştum. Ahmet Bey hem ceza hukuku bakımından hakkımı müdafaa etti hem de iş hukuku bakımından tazminat ve işçilik alacaklarımı eksiksiz elde etmeme yardımcı oldu. Ayrıca, hem kendisi hem de hukuk bürosunda çalışan diğer avukatlar son derece ilgililer. Dosyamı içtenlikle takip ettiği için çok teşekkür ederim.

Serhan DEMİRCİ

Rahmetli babamın ölümü üzerine miras paylaşımında muvazaa olduğu gerekçesiyle bazı kardeşlerimle davalık oldum. Yerel mahkeme, muvazaa iddiamı ispatlayamadığım için beni haksız buldu. Bunun üzerine, internette miras hukuku bakımından yetkin bir avukat ararken, es kaza Ahmet Bey’in web sitesine denk geldim. Görüşme talep ettim ve bunun üzerine bürosuna gittim. Kendisi halk deyimiyle “tuttuğunu koparan” bir avukatmış gerçekten. Yerel mahkeme kararı üzerine kanun yoluna başvurdu ve dosyamla çok sıkı ilgilenerek, muvazaa iddiamın ispatını sağladı ve hak kaybı yaşamamı önledi. Bu yorum vesilesiyle, kendisine bir de buradan teşekkür etmek isterim.

Levent TANIŞIK

Üç yıl önce iş yerimde iş kazası geçirdim ve bu kaza bende maluliyete sebep oldu. İşverenim, iş kazası sebebiyle kanunun bana tanıdığı haklara engel olmaya ve iş yerinde mobbing uygulamaya kalktı. Haklı olan ben olmama rağmen defalarca uzlaşmaya çalıştım; ancak, ne yazık ki olumlu bir sonuç elde edemedim. Bir forumda tavsiye üzerine ALKAN Hukuk Bürosu’ndan haberdar oldum ve randevu alarak görüşme talep ettim. Gerek Ahmet Bey gerekse Büro çalışanları beni ilgiyle karşıladı ve tüm süreci içtenlikle dinlediler. İyi ki dosyamın takibini üstlenmiş. Hem işçilik alacaklarımın tamamını hem de tazminat hakkını eksiksiz elde ettim.

Hülya SEVİMKAN

Ahmet Bey ve Şerife Hanım’la bir arkadaşım vasıtasıyla yollarımız kesişti. Antalya’da ev ve arazi satın almak ve Türk vatandaşlığı kazanmak isteyen Rus asıllı bir arkadaşım için kendilerinden hukuki yardım aldım ve çok memnun kaldım. Sağ olsunlar, hem kendisi hem de eşi Şerife Hanım tüm süreci ilgiyle yürüttüler.

Murat PAMUK
  • 1
  • 2
Switch The Language
Whatsapp 1