Gizlilik Prensibi

Gizlilik Prensibi

Av. Ahmet ALKAN ve Alkan HukukBürosu’nun web sitesinin ziyaret edilmesi veya e-posta yoluyla tarafımızla iletişime geçilmesi aşağıda belirtilen şartlara tabidir.

1- Av. Ahmet ALKAN ve Alkan Hukuk Bürosu’nun resmi web sitesi ve site içerisinde yer alan içerik ve bilgilerin tamamı bilgilendirme amaçlıdır. Site içeriğinin herhangi bir hukuki veya avukatlık mesleği ile bağdaşacak şekilde profesyonel tavsiye niteliği bulunmamaktadır. Ayrıca sitenin herhangi bir reklam, iş sağlama ve ticari amacı da bulunmamaktadır.

2- Bu web sitesinin ziyaret edilmesiyle veya e-posta yoluyla tarafımızla iletişime geçilmesi ziyaretçi ile site ve içeriklerin sahibi arasında herhangi bir vekâlet ilişkisi oluşturmayacaktır.

3- Av. Ahmet ALKAN ve Alkan Hukuk Bürosu, ziyaretçilerin bu web sitesine dayanarak gerçekleştirdiği hareketlerden, bu sitede yer alan hukuki nitelikteki her türlü bilgi, yazı ve sair içeriklerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

4- Av. AhmetALKAN ve Alkan Hukuk Bürosu, bu web sitesinde yer alan bilgi, belge ve materyallerin kesin doğruluğunu garanti etmemektedir.

5- Müvekkillerimizin bizlerle paylaşacak olduğu hukuki soru ve sorunlarla ilgili olmak üzere hukuki sırlarının tamamı Avukatlık Kanununa ve Meslek İlkeleri’ne uygun olarak meslekisır kapsamında korunacaktır.

6- Müvekkiltarafından bizlere ulaşmak için kullandığı kişisel bilgileri profesyonelgizlilik ve sorumluluk esaslarına uygun olarak gizli tutulur ve üçüncükişilerle kesinlikle paylaşılmaz.

7- Bu web sitesini ziyaret eden ve e-posta yoluyla tarafımıza ulaşan her kimse iş bu Gizlilik Prensiplerini ve Site Kullanım Şartlarını kabul etmiş sayılır.

Switch The Language

Avukatlık hizmeti sunarken tüm müvekkillerimize aynı özen ve titizliği gösteriririz. Davanın veya işin maddi değeri farketmeksizin her müvekkilimizin işi bizim için eşit ve aynı derecede önemlidir. Dolayısıyla avukatlık hizmeti anlayışımızda güven, kalite ve özen esastır.

ADRES

Emek Mahallesi Yeşilırmak Caddesi Aksu Plaza 5/4 Kepez/ANTALYA

TELEFON

+90 242 242 1 242
+90 532 262 42 42

FAKS

+90 850 393 89 72

E-MAIL

info@ahmetalkan.av.tr

Whatsapp 1