Yasal Uyarı

  1. “Alkan Hukuk Bürosu” logosu ve site içeriği üzerinde fikri mülkiyet hakkımız saklı olup, içerik ve logomuzun izinsiz kopyalanması, çoğaltılması,kullanılması ve taklit edilmesi hukuki ve cezai sorumluluk doğuracaktır.
  2. Av. Ahmet ALKAN ve Alkan Hukuk Bürosu’na ait bu internet sitesindeki tüm makale ve yazı içerikleri Av. Ahmet ALKAN tarafından yazılmış ve Av. Ahmet ALKAN’a aittir.
  3. Av. Ahmet ALKAN ve Alkan Hukuk Bürosu’ndan yazılı izin alınmaksızın içeriğin kopyalanması, herhangi bir şekilde yayımlanması, çoğaltılması ve kullanılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz şekilde kopyalama, çoğaltma ve yayın yapanlar hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını ihtar ederiz.
  4. Av. Ahmet ALKAN ve Alkan Hukuk Bürosu‘nun resmi web sitesi ve site içerisinde yer alan bilgilerin, makalelere yapılan yorumlara ilişkin soru ve cevapların tamamı bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir Avukat-Müvekkil ilişkisi doğurmadığı gibi hukuki tavsiye, yönlendirme ve danışmanlık hizmeti olarak da kabul edilemez.
  5. Sitede yer alan bilgiler Avukatlık Meslek İlkeleri’ne, Türkiye Barolar Birliği’nce hazırlanan Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne ve Avrupa Birliği Avukatlık Meslek Kuralları’na uygun olarak düzenlenmiştir. Sitede bulunan bilgilerin bir kısmı veya tamamı Av. Ahmet ALKAN ve Alkan Hukuk Bürosu tarafından herhangi birbildirim zorunluluğu olmaksızın değiştirilebilir.
Switch The Language

Avukatlık hizmeti sunarken tüm müvekkillerimize aynı özen ve titizliği gösteriririz. Davanın veya işin maddi değeri farketmeksizin her müvekkilimizin işi bizim için eşit ve aynı derecede önemlidir. Dolayısıyla avukatlık hizmeti anlayışımızda güven, kalite ve özen esastır.

ADRES

Emek Mahallesi Yeşilırmak Caddesi Aksu Plaza 5/4 Kepez/ANTALYA

TELEFON

+90 242 242 1 242
+90 532 262 42 42

FAKS

+90 850 393 89 72

E-MAIL

info@ahmetalkan.av.tr

Whatsapp 1