Av. Ahmet Alkan

Avukat Ahmet Alkan

Antalya doğumlu olan Avukat Ahmet Alkan, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2014 yılında mezun olduktan sonra Antalya Barosuna bağlı olarak avukatlık stajını tamamlamış ve Antalya Barosu avukatı olarak Antalya’da Alkan Hukuk Bürosu’nu kurarak avukatlık mesleğini icra etmeye devam etmektedir. Aynı zamanda Konya Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Ana Bilim Dalında yüksek lisans eğitimi alarak doktrindeki tartışmalar ışığında hukuki bakış açısına zenginlik katmaktadır.

Alkan Hukuk Bürosu kurucu avukatı olan Av. Ahmet Alkan ticaret hukuku, icra hukuku, aile ve boşanma hukuku, ceza hukuku, ticaret ve icra hukuku, miras hukuku, tanıma ve tenfiz hukuku alanında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetlerini icra etmekle birlikte Gayrimenkul Hukuku alanında kamulaştırmasız el atma davaları ile Sigorta-Trafik kazası hukundan kaynaklı ölümlü ve yaralanmalı trafik kazaları davaları konusunda uzmanlaşmaya çalışmaktadır.

Eğitim Hayatı

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Konya Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler 

Uzmanlık Alanları

Antalya Ceza Avukatı Ahmet Alkan Hukuk bürosunda hizmet vermektedir.
Switch The Language

Avukatlık hizmeti sunarken tüm müvekkillerimize aynı özen ve titizliği gösteriririz. Davanın veya işin maddi değeri farketmeksizin her müvekkilimizin işi bizim için eşit ve aynı derecede önemlidir. Dolayısıyla avukatlık hizmeti anlayışımızda güven, kalite ve özen esastır.

ADRES

Emek Mahallesi Yeşilırmak Caddesi Aksu Plaza 5/4 Kepez/ANTALYA

TELEFON

+90 242 242 1 242
+90 532 262 42 42

FAKS

+90 850 393 89 72

E-MAIL

info@ahmetalkan.av.tr

Whatsapp 1