ehliyetime sistemden el konulmuş

Geçmiş Sorularehliyetime sistemden el konulmuş
Nurettin Aysan önce 5 ay sordu

Yolda seyir halindeyken fabrika giriş çıkışı olan yere denk geldim yavaşladım trafik jandarma ekibide arkamdan geliyordu.Herhangi bir şekilde bana dur ikazı yada levha yoktu. Tarafik bana siren çaldığında durdum ve bana neden yavaş gidiyorsun diye işlem yapmak istedi.Bende derdimi anlatmak istedim fabrika giriş çıkışı olduğu için yavaş gidiyorum dedim. Beni dinlemedi ehliyetimi istedi bende iş uzayacak diye olay yerinden yaya olarak uzaklaştım. Herhangi bir şekilde benden alkolmetre üflenenmesi istenmedi.Ben olay yerinden uzaklaştıktan sonra ehliyetime sistemden el konulmuş.Gerekçesi ise alkolmetreyi üflemdiğimmiş.Ne olur bu konuda bir yol gösterirseniz sevinirim

1 yanıtları
Alkan HukukPersonel önce, 5 ay yanıtladı

Merhaba Nurettin Bey
Alkan hukuk bürosu olarak hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Dilerseniz whatsapp veya iletişim kısmından tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Switch The Language

Avukatlık hizmeti sunarken tüm müvekkillerimize aynı özen ve titizliği gösteriririz. Davanın veya işin maddi değeri farketmeksizin her müvekkilimizin işi bizim için eşit ve aynı derecede önemlidir. Dolayısıyla avukatlık hizmeti anlayışımızda güven, kalite ve özen esastır.

ADRES

Emek Mahallesi Yeşilırmak Caddesi Aksu Plaza 5/4 Kepez/ANTALYA

TELEFON

+90 242 242 1 242
+90 532 262 42 42

FAKS

+90 850 393 89 72

E-MAIL

info@ahmetalkan.av.tr

Whatsapp 1