Av. Hilal Çivioğlu

Avukat Hilal Çivioğlu

Antalya Korkuteli doğumlu olan Hilal ÇİVİOĞLU, ilköğretim hayatını Korkuteli’de tamamlamıştır. Çocukluktan beri hayali olan Hukuk Fakültesinde okuyabilmek için 2011 yılında kazanmış olduğu Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lisesinde okumuştur.

5 yıllık ortaöğretim hayatından sonra 2016 yılında Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmıştır. Üniversite yıllarında birçok konferansa, seminere ve eğitim programlarına katılan ve hukukun çeşitli alanlarında kendini geliştirmiş profesörlerle bir araya gelme fırsatı bulan Hilal ÇİVİOĞLU, verimli ve öğretici geçen 4 yılın ardından üniversiteden mezun olmuştur.

Mezun olduktan sonra Ahmet Alkan Hukuk Bürosunda avukatlık stajına başlatmıştır. 1 yıllık resmi stajı bittikten sonra 20 Ekim 2021 tarihinde Avukatlık Ruhsatını alarak meslek hayatına başlamıştır. Şu an halen Ahmet Alkan Hukuk Bürosunda Avukat olarak çalışmaktadır.

Eğitim Hayatı

Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Uzmanlık Alanları

Katıldığı Eğitimler ve Seminerler

Arabuluculuk Eğitimi

CMK Eğitimi

İnsan Hakları Okulu

Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili

Switch The Language

Avukatlık hizmeti sunarken tüm müvekkillerimize aynı özen ve titizliği gösteriririz. Davanın veya işin maddi değeri farketmeksizin her müvekkilimizin işi bizim için eşit ve aynı derecede önemlidir. Dolayısıyla avukatlık hizmeti anlayışımızda güven, kalite ve özen esastır.

ADRES

Emek Mahallesi Yeşilırmak Caddesi Aksu Plaza 5/4 Kepez/ANTALYA

TELEFON

+90 242 242 1 242
+90 532 262 42 42

FAKS

+90 850 393 89 72

E-MAIL

info@ahmetalkan.av.tr

Whatsapp 1