YORUMLAR

Erhan Kaynakçıoğlu

Ahmet bey çok yetenekli bir avukat. Bilgi birikimi, sakinliği, meselelere sorun çözen, profesyonel yaklaşımı ile insanın kendisini iyi hissetmesini sağlıyor. Her zaman ulaşılabilir bir avukat. Son derece güzel dizany edilmiş, merkezi konumdaki ofisinde güleryüzlü ekibi ile avukatlık hizmeti sunmakta. Başarılarının devamını dilerim.

yorumlar

TÜM GOOGLE YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

HARUN KAYA

Av. Ahmet Alkan İşini hakkı ile yapan takip eden çok hızlı sonuçlandıran yerinde anında müdahale eden işini severek yapan ve sizi gerektiği şekilde savunan başarılı bir avukattır. Hukuksal anlamda kesinlikle güvenebileceğiniz ender kişilerdendir. Tecrübeleri ve bilgilerinden dolayı kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dilerim...

yorumlar

TÜM GOOGLE YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

SILA KOÇ

İşverenimle ilgili tazminatlarım konusunda Arabulucu Şerife hanım ve Avukat Ahmet bey ile görüştüm. Her sorumu bıkmadan usanmadan cevaplandırdıkları ve en önemlisi Arabuluculuk ile tüm tazminatımı 1 ay gibi kısa zamanda aldıkaları için çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

yorumlar

TÜM GOOGLE YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN

MERCAN SAYİN

Ceza davamı ve Boşanma davamı takip eden başta Avukat Ahmet bey olmak üzere Alkan hukuk bürosu güzide avukatlarına çok teşekkür ederim. Güvenilir avukat güvenilir hukuk bürosu. Avukatınızı iyi seçin ki kafanız rahat etsin. Herkese öneririm.

yorumlar

TÜM GOOGLE YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN