2008-yilindan-bosanma-davasi

Geçmiş Sorular2008-yilindan-bosanma-davasi
hakan bozkurt önce 7 ay sordu

merhaba kolay gelsın 2008 bu yana suregelen bır bosanma davamız var.daha dun bosanma kesınlestı ve maddı manevı tazmınat davası vardı bosanmaya surdurulen odabugun sonuclandı once 110 bın tl ıdı sonra temyız eet karsı taraf 140 bın tl oldu sonra tekrar temyız edıldı ve bugun gorulen mahkemede 400 yuz bın tl hukmedıldı malesef bı anda bukadar artması normalmıdır.kusurlu taraf benım tamam ama benım bunu odeme gucum yoktur ben ne yapmalıyım ıs yerım var esnafım ısyerim kıra gelir beyanlarını herseyı avukatıma ermıstim zaten ısyerım zararda ben bu rakamı nasıl dusurtebılırım ne yamalıyım temyız yolu acık temyız edıcez yalnız bu rakam dusermı boyle bır adelet yok ekenomık gucum ortada bu nasıl bır sonuctur kafam almadı hıc ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevınırım kolay gelsın.

Alkan Hukuk Personel 7 ay önce yanıtlandı

Merhaba Hakan Bey,
Boşanma Davası maddi Manevi Tazminat adlı makalemizi okuyabilirsiniz.
Alkan hukuk bürosu olarak hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Dilerseniz whatsapp veya iletişim kısmından tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Switch The Language

Avukatlık hizmeti sunarken tüm müvekkillerimize aynı özen ve titizliği gösteriririz. Davanın veya işin maddi değeri farketmeksizin her müvekkilimizin işi bizim için eşit ve aynı derecede önemlidir. Dolayısıyla avukatlık hizmeti anlayışımızda güven, kalite ve özen esastır.

ADRES

Emek Mahallesi Yeşilırmak Caddesi Aksu Plaza 5/4 Kepez/ANTALYA

TELEFON

+90 242 242 1 242
+90 532 262 42 42

FAKS

+90 850 393 89 72

E-MAIL

info@ahmetalkan.av.tr

Whatsapp 1