Apartman yöneticisi hukuki ve cezai sorumluluğu

Geçmiş SorularKategori: Gayrimenkul HukukuApartman yöneticisi hukuki ve cezai sorumluluğu
Pelin Bicen önce 2 sene sordu

Merhabalar, Size danismak istedigim konu Antalya’da yasayan ailemle ilgili, annem ve kardesim ozellikle. Bir suredir annem apartmanin yoneticisi tarafindan rahatsiz ediliyor. Annem tam bir Cumhuriyet kadinir ve haksizliga, kuralsizliga goz yummaz. Apartman yoneticisi apartmani kabile gibi yonettigi icin annem sesini cikariyor hakli olarak. Kimse de kafasini deliginden cikarmadigi icin tek basina kaliyor savunmasinda. Sahis da bundan guc aliyor. 2 ay once babami kaybettik. Bu sahis babamin kaybini annemin zayifligi olarak algilayip rahatsizlik derecesini arttirdi. Ben bu sahsin annemden ve kiz kardesimden uzak durmasi icin girisimde bulunmak istiyorum. Bu konuda bana bilgi verebilirseniz cok sevinirim. Goruntulu olarak da, telefondan da arayabilirim. Tesekkur ederim.

Pelin B. Ph.D. | Chairperson, Department of Marketing Associate Professor of Marketing Sawyer Business School, Suffolk University | Tremont  Boston, MA

Switch The Language

Avukatlık hizmeti sunarken tüm müvekkillerimize aynı özen ve titizliği gösteriririz. Davanın veya işin maddi değeri farketmeksizin her müvekkilimizin işi bizim için eşit ve aynı derecede önemlidir. Dolayısıyla avukatlık hizmeti anlayışımızda güven, kalite ve özen esastır.

ADRES

Emek Mahallesi Yeşilırmak Caddesi Aksu Plaza 5/4 Kepez/ANTALYA

TELEFON

+90 242 242 1 242
+90 532 262 42 42

FAKS

+90 850 393 89 72

E-MAIL

info@ahmetalkan.av.tr

Whatsapp 1